Книга про подорожі Україною очолила топ продажів на Amazon
Книга про подорожі Україною очолила топ продажів на Amazon

Книга про подорожі Україною очолила топ продажів на Amazon

Англомовна версія книжки “Ukraїner. Країна зсередини” (Inside Ukraine. A Portrait of a Country and its People), яка вийшла 16 січня у британському видавництві Batsford, очолила топ продажів на Amazon у категорії Hot New Releases in History of Ukraine. Про це повідомляє пресслужба Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Будь ласка, читайте текст після реклами

“Ukraїner. Країна зсередини” — це книга за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року. Вона охопила всі історичні регіони — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Ініціатором проєкту виступив український письменник, журналіст та громадський діяч Богдан Логвиненко. Українська версія книжки вийшла у “Видавництві Старого Лева” чотири роки тому.

Британське видавництво високо оцінило роботу наших співвітчизників. “Це переконливий візуальний портрет справжньої України, з любов’ю створений українцями за роки до нинішньої війни. Вона відображає справжнє розмаїття цієї величезної країни, другої за величиною в Європі, від мальовничих лісових сіл до великих міських житлових проєктів, приголомшливих гірських пейзажів і лиманів до промислових кар’єрів і середньовічних фортець. Вона знайомить з людьми України та їхніми історіями з великою кількістю різних людей, включаючи традиційних колядників, виробників дикого меду, гончарів і залізничників, художників, вівчарів і майстрів віників”, — зазначають на сайті Batsford.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Видання містить понад 350 фотографій, а також QR-коди, які ведуть на лонгріди на вебсайті Ukraïner.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом