В Іспанії невідомий напав з ножем на віруючих в церкві
В Іспанії невідомий напав з ножем на віруючих в церкві

В Іспанії невідомий напав з ножем на віруючих в церкві

У місті Альхесірас на півдні Іспанії чоловік напав на відвідувачів місцевої церкви, завдавши удару в шию священнику й поранивши ще трьох людей. Про це повідомляє El Mundo.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Інцидент стався близько 18:00 за місцевим часом. Нападник прийшов з холодною зброєю – ймовірно, мачете – до каплиці Сан-Ісідро, розташованої в одному з найпопулярніших районів Альхесіраса, й після суперечки з парафіяльним священиком завдав йому поранення в шию.

Потім він прийшов до церкви Нуестра Сеньйора де ла Пальма, головного храму Альхесіраса, де завдав смертельного поранення в шию іншому священнику. Усього внаслідок дій чоловіка поранення отримали троє людей.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Після цього поліція затримала ймовірного нападника, зазначивши, що його дії розслідуються як терористичний акт. Правоохоронці здійснили обшук у будинку в районі Сан-Ісідро в центрі Альхесіраса. Слідство ще має встановити, чи діяв чоловік самостійно, чи був членом екстремістської організації.

За даними джерел El Pais у міністерстві внутрішніх справ Іспанії, суперечка між нападником і священником виникла на ґрунті того, що перший наказав другому сповідувати іслам. Що стосується пораненого в шию священика, то джерела, близькі до нього, повідомили El Mundo, що мачете не зачепило життєво важливі органи, і, схоже, що після операції його життю нічого не загрожує.

У другій церкві, за 200 метрів від першої, озброєний чоловік, за версією El País, почав громити церковне начиння, паламар просив його піти, після чого сталися напад на церковника і смертельний удар по його голові за межами церкви.

Раніше повідомлялося, що на вокзалі Парижаневідомий напав із ножем на перехожих.

Будь ласка, читайте текст після реклами

У жовтні невідомий увірвався у будинок спікерки Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки Ненсі Пелосі та напав на її чоловіка.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом