Зірка студії «Квартал 95» зняв пародію на гучне інтерв'ю Кучери Дудю
Зірка студії «Квартал 95» зняв пародію на гучне інтерв'ю Кучери Дудю

Зірка студії «Квартал 95» зняв пародію на гучне інтерв'ю Кучери Дудю

Зірка студії «Квартал 95», гуморист Юрій Великий записав чергову пародію, цього разу на гучне інтерв'ю російського ура-патріота Оскара Кучери російському журналісту Юрію Дудю. Великий зізнався, що переглянув трьохгодинне інтерв'ю три рази.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Напевно, всі вже бачили (чи хоча б чули про) найкрутіше інтерв'ю, яке Юрій Дудь взяв у Оскара Кучери. Не писатиму свої відчуття від побаченого, вони збігаються з більшістю адекватної аудиторії. Я особисто переглядав це інтерв'ю три рази… Загалом близько 4-х днів. Перший раз – для загального розвитку, вдруге – вивчаючи Кучеру, та й третій – придивлявся до Дудя. Результат ви можете побачити у цій пародії», – прокоментував нове відео Великий.

Будь ласка, читайте текст після реклами

У своїй версії гуморист показав, що могло залишитися за кадром інтерв'ю. Відео Великий розмістив на своєму ютуб-каналі.

Нагадаємо, російський актор та великий прихильник Кремля Оскар Кучера нещодавно дав інтерв'ю блогеру-мільйоннику Юрію Дудю, в якому вкотре підтримав російську агресію по відношенню до України.

«Главком» писав, що уважні глядачі примітили, що ура-патріот вийшов в ефір у футболці українського бренду Benya & Zubrik із написом англійською мовою Ranevskaya. Цей конфуз вже прокоментували представники компанії з Одеси, яка випускають ці футболки. У версії Великого Кучера одягнений у футболку з написом Skabeevskaya.

Читайте також: Семен Слєпаков написав колискову для майбутнього окупанта: росіяни б’ються в істериці
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом