/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F72f8c8b6f5adb1ad7cbe49ea4be1f915.jpg)
Томас Бах хоче допускати вбивць до змагань, – Ольга Саладуха розкритикувала очільника МОК
З початку повномаштабного вторгнення Росії до України, російських спортсменів майже усюди відсторонили від змагань, а в Росії забрали право приймати міжнародні турніри. Майже рік триває війна, але росіяни починають повертатися до великого спорту. І один з кроків до такого "повернення" зробив Міжнародний олімпійський комітет.
Ще більше догодити росіянам вирішив очільник МОК Томас Бах. Йому не сподобалася реакція України на те, що росіян можуть допустити до участі в Олімпіаді-2024, навіть і під "нейтральним прапором".
"Ця новина обурила не тільки українців, але й весь цивілізований світ. Усі розуміють, яка йде підтримка Україні, а Томас Бах вирішив поступитися принципами олімпійської хартії. Хоче допускати вбивць до змагань, які несуть мир", – обурилася з цього приводу Ольга Саладуха.
Народна депутатка таке рішення МОК пов'язує з російським лоббі, яке і далі доволі потужне у спорті.
Щодо Томаса Баха, то представники української влади та спорту з цього приводу будуть звертатися до інших країн.
"Ми будемо звертатися до парламентів інших країн щодо звернення Томаса Баха. Бо це неприпустимо. Нас вже підтримав і польський міністр спорту, естонська віцепрем'єрка. Бачили очільника НОК від Фінляндії, Данії. Поступово всі до нас приєднаються і зрозуміють, що це безглуздя якесь", – розповіла Ольга Саладуха.

