росія викликала посла Нідерландів через розслідування збиття рейсу MH17
росія викликала посла Нідерландів через розслідування збиття рейсу MH17

росія викликала посла Нідерландів через розслідування збиття рейсу MH17

КИЇВ. 17 лютого. УНН. Москва викликала посла Нідерландів через «нав'язливі спроби» Нідерландів покласти на неї відповідальність за збиття малайзійських авіаліній над Україною у 2014 році, інформує УНН.

У мзс росії заявили, що слідчу групу, створену для визначення винних, «політизували».

Цитата

«В черговий раз вказано на політизований характер роботи очолюваної прокуратурою Нідерландів Спільної слідчої групи, яка протягом восьми з половиною років займалася підгонкою доказової бази під заздалегідь обрану версію трагедії і нехтувала очевидними фактами, що суперечили їй», - сказано в повідомленні.

Що передувало

Катастрофа рейсу MH17 сталася у 2014 році. Згідно з результатами міжнародного розслідування літак був збитий зенітно-ракетним комплексом «Бук», який привезли з росії.

У листопаді 2022 року Окружний суд Гааги визнав винними росіян Ігоря Гіркіна, Сергія Дубинського та українця Леоніда Харченка у збитті літака та вбивстві 298 пасажирів. Їх заочно засудили до довічного ув'язнення.

Слідчі повідомили, що знайшли переконливі докази, що володимир путін особисто схвалив використання російської ракетної системи «Бук» в Україні.

Теги по теме
Нидерланды MH17
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом