Молдова починає вихід із десятків договорів у рамках СНД
Молдова починає вихід із десятків договорів у рамках СНД

Молдова починає вихід із десятків договорів у рамках СНД

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Фото: NewsMaker

Міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску

Глава МЗС країни наголосив, що вихід із цих угод пов’язаний з тим, що вони “не актуальні або не працюють, або їх не застосовують, або вони працюють проти інтересів Молдови”.

Молдова починає вихід із кількох десятків договорів у рамках СНД. Про це міністр закордонних справ Ніку Попеску розповів в інтерв’ю телеканалу Jurnal TV, повідомляє NewsMaker.

“Починаємо денонсацію Молдовою угод у рамках СНД. Наші держустанови проаналізували необхідність багатьох угод, підписаних у СНД, і в ці дні починаємо процедуру виходу з кількох десятків угод. Ми доповнимо і опублікуємо цей список. Тільки за лінією МВС денонсуємо близько 20 угод”, – сказав Попеску.

Міністр наголосив, що вихід із цих угод пов’язаний з тим, що вони “не актуальні або не працюють, або їх не застосовують, або вони працюють проти інтересів Молдови”.

Попеску зазначив, що Молдова бере участь приблизно у 330 угодах СНД, які втрачають актуальність.

“Молдова приєднається до Європейського союзу, і в неї абсолютно інші цілі зовнішньої політики. Участь в інших об’єднаннях буде підпорядкована меті європейської інтеграції. Очевидно, що вихід із СНД чи розірвання цих угод, несумісних із нашими зобов’язаннями, триватиме”, – стверджує міністр.

Нагадаємо, Байден заявив про підтримку суверенітету Молдови.

Молдова оцінила ризик військових сценаріїв на кордоні
Джерело

Теги по теме
МИД Украины министр
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом