Пентагон блокує передачу МКС даних про військові злочини РФ – ЗМІ
Пентагон блокує передачу МКС даних про військові злочини РФ – ЗМІ

Пентагон блокує передачу МКС даних про військові злочини РФ – ЗМІ

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Фото: wikipedia.org

Пентагон проти передачі Міжнародному кримінальному суду доказів військових злочинів Росії в Україні

Причиною стали побоювання створення прецеденту, через який у майбутньому можуть притягати до відповідальності американців.

Пентагон блокує надання Міжнародному кримінальному суду доказів військових злочинів Росії в Україні, які зібрали американські спецслужби. Про це йдеться у матеріалі The New York Times.

 

Видання з посиланням на джерела повідомляє, що докази американської сторони стосуються розслідування головного прокурора Міжнародного карного суду Каріма Хана. Йдеться, серед іншого, про матеріали про рішення російських чиновників навмисно завдавати ударів по цивільній інфраструктурі та викрадати тисячі українських дітей із окупованої території.

 

Співрозмовники NYT стверджують, що 3 лютого Рада національної безпеки скликала засідання комітету керівників, щоб спробувати вирішити суперечку з обміном доказами, але міністр оборони Ллойд Остін вкотре висловив заперечення.

 

Зазначається, що Пентагон виступає проти співпраці з МКС, бо боїться створення прецеденту, який може допомогти прокласти шлях для переслідування американців. Решта адміністрації Джо Байдена, включаючи розвідувальні служби, Державний департамент та міністерство юстиції, виступає за надання суду доказів.

 

Сам Байден ще не ухвалив остаточного рішення, додають джерела NYT.

 Джерело

Теги по теме
США Пентагон
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом