Практично всі підрозділи "Гвардії наступу" сформовані - Клименко
Практично всі підрозділи "Гвардії наступу" сформовані - Клименко

Практично всі підрозділи "Гвардії наступу" сформовані - Клименко

КИЇВ. 11 березня. УНН. На сьогодні близько 28 тисяч добровольців є частиною "Гвардії наступу", яка буде орієнтована на звільнення території, практично всі підрозділи вже сформовані. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в ефірі національного телемарафону, передає УНН

Цитата

"28 тисяч заявок від добровольців ми вже прийняли. Звичайно, не всі потрапляють в ці підрозділи, тому що достатньо жорсткий відбір. Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни і там не всі витримують", - розповів міністр.

Деталі

За його словами, головним завданням є "зберегти життя та здоров'я кожного військового", оскільки від цього залежить успішність виконання бойових операцій, і стійкість усього підрозділу. Клименко зауважив, що навчання продовжать проводити "доти, доки це буде необхідно", щоб отримати боєздатні підрозділи Національної гвардії, ДПСУ та Нацполіції.

"Підрозділи здебільшого сформовані, і на сьогодні ми набираємо додатково добровольців, щоб мати резерв на майбутнє"- наголосив він.

Нагадаємо

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що початок весняного контрнаступу вже не за горами. Тим часом оборонці Бахмута змушують ворога відмовитись від просування вперед.

Теги по теме
Украина война МВД
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом