Десантіс – це така реінкарнація Трампа, – аналітик пояснив суперечку у США щодо України
Десантіс – це така реінкарнація Трампа, – аналітик пояснив суперечку у США щодо України

Десантіс – це така реінкарнація Трампа, – аналітик пояснив суперечку у США щодо України

Про це в ефірі 24 Каналу розповів голова аналітично-адвокаційної організації "Центр спільних дій" Олег Рибачук. За його словами, у США більшість підтримує Україну, тому частина виборців республіканської партії може відійти через такі заяви, які робить Десантіс та інші.

Розкол серед республіканців

Рибарчук зазначив, що у республіканській партії США стався розкол. Серед членів партії є союзники України, які не уявляють, як можна підтримувати Росію, а є прибічники риторики Дональда Трампа.

Є частина "трампістів". Молодий та цинічний Десантіс – це така реінкарнація Трампа, тільки він розумніший і молодший. Деякі американські експерти кажуть, що він заліз город в Трампа, щоб забрати у нього частину виборців,
– зауважив він.

Голова аналітично-адвокаційної організації "Центр спільних дій" переконаний, що частина виборців республіканської партії може відійти через такі заяви, які робить Десантіс та інші.

На думку Олега Рибачука, розкол серед республіканців – це велика мотивація для адміністрації президента США Джо Байдена не затягувати із наданням Україні необхідного озброєння.

"Також потрібно визначитись із кінцевою ціллю. Якщо кінцева ціль – перемога, то в їхніх внутрішньополітичних інтересах досягнути її у цьому році, а не відкладати на наступний рік, коли вже почнеться активна кампанія (президентська – 24 Канал)", – вважає експерт.

Рибарчук про суперечки щодо України у США: дивіться відео

США підтримують Україну

Як стверджує Рибарчук, більшість у Сполучених Штатах підтримує Україну. Він пригадав, як їздив у Флориду виступати на конференції у міжнародному інституті перед іспаномовною публікою.

"Я був здивований, скільки людей вважали за потрібне підійти та висловити свою підтримку. У середньому США симпатизують українцям, знають, що у нас війна, хто на нас напав і хочуть нас підтримати. Для політики це важливо", – додав він.

Скандальні заяви Трампа щодо війни в Україні

  • Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що на місці Байдена пішов би на домовленості з Росією. Політик каже, що "дозволив би" окупувати частину України.
  • Трамп хизувався, що за його президентства, росіяни нічого не захопили, бо Путін розумів, що ніколи б цього не зробив. Американський політик додав, мовляв, це "навіть без укладання угоди".
  • Раніше Трамп заявляв, що міг би вирішити війну в Україні за 24 години, влаштувавши особисті переговори Зеленського й Путіна. Також він хизувався, нібито "може запобігти" розв'язанню третьої світової війни, бо "добре ладнає" з Путіним.
Теги по теме
США Дональд Трамп
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом