Данілов вказав на величезну помилку світу щодо Росії
Данілов вказав на величезну помилку світу щодо Росії

Данілов вказав на величезну помилку світу щодо Росії

Данілов наголосив, що все треба робити вчасно. Він згадав, що світ "промовчав у 2008 році по Грузії, коли світ промовчав у 2014 році, коли російські терористи через застосування ЗРК "Бук" збили цивільний літак, в якому перебували 298 людей, а там було 80 дітей, з них було троє немовлят".

Данілов згадав про MH17

Сьогодні маємо 2023 рік – ніякої відповідальності цей терорист не поніс. На борту цього лайнера було 217 громадян-членів країн НАТО. Тоді чи захищає НАТО своїх громадян? Чи ні? У мене є велике питання,
– сказав він.

  • Нагадаємо, що суд у Нідерландах 17 листопада минулого року визнав винними у катастрофі літака рейсу MH17 та загибелі 298 людей на його борту громадян Росії Ігоря Гіркіна, Сергія Дубінського та громадянина України Леоніда Харченка. Вони заочно отримали довічні терміни увʼязнення і мають відшкодувати родичам загиблих 16 мільйонів євро.
  • Окрім того, суд визначив, що літак "Боїнг-777", що виконував рейс MH17, у липні 2014 року був збитий ракетою російського виробництва, випущеною з поля на сході України. Тоді ж суд встановив, що Росія мала "загальний контроль" над збройними угрупованнями в Донецьку, починаючи з травня 2014 року.
  • Росія відреагувала на рішення суду, заявивши, що він перебував під "безпрецедентним тиском з боку нідерландських політиків". Згодом речник Володимира Путіна Дмитро Пєсков висловив жаль, що Росія "не була допущена до розслідування".
  • 8 лютого стало відомо, що міжнародні прокурори закінчують розслідування у справі про збиття літака. Представники обвинувачення заявили журналістам про виявлення "явних ознак", що президент Росії Володимир Путін погодив застосування в Україні російської ракетної системи, яка збила літак. Втім, за їхніми словами, докази причетності Путіна та інших російських посадовців недостатньо чіткі, тому вони завершують розслідування без висунення нових обвинувачень.

З Росією не можливо про щось домовлятися

І зараз світ продовжує боятися Росії. І це величезна помилка. Величезна помилка світу, що вони вважають, що з Росією можуть вони вести якісь перемовини, що вони про щось з ними можуть домовитися,
– наголосив Данілов.

Також він наголосив, що Росія – це країна, з якою ви ні про що домовитися не можна. Тому що росіяни ніколи не тримають свого слова.

Теги по теме
MH17
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом