26 марта, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Верещук закликала росіян надати списки вивезених окупантами українських дітей
Верещук закликала росіян надати списки вивезених окупантами українських дітей

Верещук закликала росіян надати списки вивезених окупантами українських дітей

Міністерка також закликала РФ надати списки дітей, які без батьків перебувають на тимчасово окупованих територіях України.

У суботу, 18 березня, міністрка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук публічно звернулася до російських посадовців. Вона закликала надати Україні списки дітей, вивезених на територію РФ. 

Відповідну заяву Верещук опублікувала на своєму Telegram-каналі. .

"Пропоную невідкладно передати українській стороні списки всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які: 1) на 24.02.2022 були громадянами України, до 18 років включно; 2) зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях України; 3) були вивезені з тимчасово окупованих територій України на російську територію", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 7 березня схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій. Під відповідні критерії застосування примусової евакуації дітей із зон бойових дій підпадає наразі місто Бахмут Донецької області. У Мінреінтеграції наголосили, що дітей з Бахмута вивозитимуть у супроводі принаймні одного з батьків, чи опікунів.  

Раніше ми повідомляли, що в Бахмуті, який є однією з найгарячіших точок фронту, залишаються десятки дітей і тисячі повнолітніх громадян. 

Читайте також:

  • Новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом