Число відкритих росіянами компаній у Туреччині за рік зросло на 670% – ЗМІ
Число відкритих росіянами компаній у Туреччині за рік зросло на 670% – ЗМІ

Число відкритих росіянами компаній у Туреччині за рік зросло на 670% – ЗМІ

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Туреччина стала привабливим місцем для російських інвесторів, які шукають притулку від західних санкцій.

 

Росіяни у 2022 році заснували у Туреччині понад 1300 фірм, що у 670% більше, ніж роком раніше. Про це пише Bloomberg із посиланням на звіт турецького аналітичного центру The Economic Policy Research Foundation.

 

“Сплеск нових компаній з російськими партнерами наголошує на зростаючій привабливості Туреччини як місця призначення для російських грошей після війни в Україні. Фірми з іранськими партнерами посіли друге місце”, – йдеться у матеріалі.

 

Наголошується, що ця тенденція також відображає турецький ринок житла, де росіяни становили майже чверть усіх іноземних покупців нерухомості у 2022 році.

 

Як пише видання, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган утримався від участі в західних санкціях проти РФ через її вторгнення в Україну, що зробило Туреччину привабливим місцем для інвесторів, які шукають притулку від санкцій, у тому числі для олігархів, які намагаються уникнути потенційних арештів активів. ЄС і Штати критикують зростаючі зв’язки між РФ і Туреччиною, зазначаючи, що збільшення експорту до Росії з Туреччини дозволяє Москві обходити санкції.

 

 

 

 

 

 Джерело

Теги по теме
Россия Турция
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом