![Суд заочно арештував колишнього народного депутата-втікача, підозрюваного у де…](https://thumbor.my.ua/D6YSlQAyTz8F5jHqnu-FNZDGQ2s=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F8a3df50e84848755150108f12f61877b.png)
Суд заочно арештував колишнього народного депутата-втікача, підозрюваного у де…
Суд заочно арештував колишнього народного депутата-втікача, підозрюваного у держзраді
???? За клопотанням Офісу Генерального прокурора колишньому народному депутату України від забороненої політичної партії «ОПЗЖ», підозрюваному у державній зраді, обрано запобіжний захід – тримання під вартою.
???? Суд ухвалив відповідне рішення на підставі зібраних доказів.
???? Встановлено, що колишній народний обранець напередодні та після повномасштабного вторгнення РФ в Україну розміщував у соціальній мережі та мобільному додатку пропагандистські матеріали на шкоду країні.
???? З березня 2021 по березень 2022 років колишній народний депутат озвучував у своїх виступах, повідомленнях у соціальних мережах, на власному сайті та Телеграм-каналі інформацію, яка мала пропагандистський характер.
???? Таким чином він формував у суспільстві антиукраїнський настрій та інформаційно впливав на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України, надаючи представникам РФ допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.
???? Виконувачем обов’язків Генерального прокурора підписано повідомлення про підозру народному депутату України у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).
???? Досудове розслідування – ДБР.
Більше
![Суд заочно арештував колишнього народного депутата-втікача, підозрюваного у де… - Фото 2](https://thumbor.my.ua/iaisbfFlaJMuXxa2pqx3VaxciqU=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F6fa8c078e4e6275a52073c0364acfe40.png)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)