Клименко розповів, як відбувається підготовка добровольців "Гвардії наступу"
Клименко розповів, як відбувається підготовка добровольців "Гвардії наступу"

Клименко розповів, як відбувається підготовка добровольців "Гвардії наступу"

КИЇВ. 26 березня. УНН. Навчання добровольців "Гвардії наступу" проходять щоденно, мінімум десять годин, з залученням різних видів озброєнь. У першу чергу інструктори звертають увагу на морально-психологічний стан бійців, розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в ефірі національного телемарафону, передає УНН.

Цитата

"Щоденна підготовка, заняття продовжуються мінімум десять годин. Інструктори, які були підготовлені, працюють з особовим складом практично щодобово. Навчання проходять як удень, так і вночі із залученням безпілотної авіації, важкої техніки. Тобто, наші бійці повинні вміти не лише стріляти з автомата, а й використовувати більш важке озброєння, з яким ми потім підемо у наступ", - повідомив Клименко.

Деталі

За його словами, на сьогодні кожен боєць готовий до виконання завдань своїх командирів. Міністр також розповів, що під час навчань насамперед звертають увагу на морально-психологічний стан кожного добровольця. Якщо за тиждень людина розуміє, що не зможе брати участь у бойових діях, її відсіюють.

"Ми розуміємо цих людей, і краще ми їх відсіємо і наберемо нових, ніж така похибка у нас буде під час бойових дій, яка буде вартувати життя та здоров'я наших бійців. Тому ми досить ретельно відносимося як до відбору, до підготовки, так і до людського фактору, який проявляється під час цих навчань", - пояснив Клименко

Він додав, що командири, які готують бійців, достатньо досвідчені та, як правило, пройшли бойові дії 2014-го року, з 24 лютого 2022-го знаходилися у зоні бойових дій, тому вже знають свій бойовий склад і як згуртувати колектив.

Нагадаємо

Міністерство внутрішніх справ завершує набір у "Гвардію наступу", заяви прийматимуть до 1 квітня.

Теги по теме
война МВД
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом