Малюк зустрівся з послом США Брінк у Києві. Обговорили безпекові питання
Малюк зустрівся з послом США Брінк у Києві. Обговорили безпекові питання

Малюк зустрівся з послом США Брінк у Києві. Обговорили безпекові питання

КИЇВ. 30 березня. УНН. Голова Служби безпеки України Василь Малюк зустрівся в Києві з послом США Бріджит Брінк, вони обговорили ключові безпекові питання, з якими Україна зіткнулася під час війни, та взаємодію спецслужб у боротьбі з агресією рф. Про це УНН повідомляє з посиланням на СБУ.

Цитата

«На сьогодні першочерговими пріоритетами Служби є контррозвідувальна діяльність і виконання оперативно-бойових завдань. Усі наші зусилля спрямовані на перемогу України у війні», – наголосив Малюк.

У свою чергу пані посол запевнила, що її мета – зробити все можливе, щоб допомогти Україні виграти у війні та будувати незалежне, безпечне та успішне майбутнє.

«США пліч-о-пліч з Україною в питанні захисту її суверенітету та територіальної цілісності. Ми готові надати усе необхідне сприяння та наш досвід, щоб покращити ваші спроможності для ефективного захисту вашої країни», – зазначила Брінк.

Деталі

Також Малюк розповів, що СБУ прагне поглиблювати співпрацю з іноземними партнерами за напрямами протидії розвідувально-підривній діяльності третіх країн та у сфері кіберзахисту.

За його словами, СБУ будує нову і сучасну модель державної безпеки, враховуючи досвід війни. Для цього, за його словами, використовуються ризико-орієнтовані підходи, посилення аналітичної роботи, стратегічного менеджменту і прогнозування.
Малюк повідомив, що в Службі безпеки створена робоча група з питань впровадження стандартів НАТО та досягнення цілей партнерства. І наразі відбуваються необхідні законодавчі зміни. Наприклад, Верховна Рада нещодавно підтримала законопроєкт щодо протидії тероризму, який підсилює спроможності спецслужби для відсічі російській агресії і наближає українське законодавство до стандартів НАТО.

Очільник СБУ подякував за підтримку та допомогу, яку США надає Україні в боротьбі зі збройною агресією рф.

Доповнення

У Держдепі США підтримали ідею створення спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України.

Теги по теме
Украина США СБУ посол
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом