![У Маріуполі окупанти "запаркували" систему заряджання ППО посеред центру - радник мера](https://thumbor.my.ua/5ZaomLiQq2GSthM2HgmNVeHB5No=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F5bd142662ba99e18ca43d1b85d94fb11.jpg)
У Маріуполі окупанти "запаркували" систему заряджання ППО посеред центру - радник мера
КИЇВ. 29 березня. УНН. У Маріуполі на Донеччині російські окупанти запаркували систему заряджання ППО посеред центрального проспекту міста, повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко у Telegram, пише УНН.
Цитата
"Ніколи не було і от знов. Маріуполь. Система заряджання ППО просто запарковано посеред центрального проспекту міста. Ніякого живого щита. Але, це не точно", - написав Андрющенко у Telegram.
Доповнення
За даними радника Маріупольського міського голови, у місті та районі зосереджено близько 20-25 тисяч російських військових, які готуються до перекидання на фронт. Сам корпус охорони Маріуполя становив свого часу 1,5 тисячі окупантів. На сьогоднішній день це 5-7 тисяч російських військових різних підрозділів. Є техніка для забезпечення піхоти, танки, в місті багато систем ППО. Це і С-300, і “Бук”. Якщо раніше для їх розміщення використовували територію заводу Ілліча, порт, тому що велика промзона, то після “бавовни” почали розсосереджуватися серед житлових районів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)