У МВС повідомили, скільки заявок подано до Гвардії наступу
У МВС повідомили, скільки заявок подано до Гвардії наступу

У МВС повідомили, скільки заявок подано до Гвардії наступу

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Набір до Гвардії наступу має офіційно закінчитися 1 квітня, проте його можуть продовжити, адже є велика кількість бажаючих вступити до штурмових бригад.

Усього понад 35 тисяч заявок надійшло на вступ до бригад Гвардії наступу. З них понад 16 тисяч до підрозділів, що входять до складу Національної гвардії. Про це в четвер, 30 березня, заявили заступник голови МВС Катерина Павліченко та речник Нацгвардії Руслан Музичук в інтерв’ю Суспільному.
 
“Подані заявки обробляються, а новобранці, які пройшли попередні етапи, вже проходять навчання. Після проходження бойового злагодження у своєму підрозділі вони розпочнуть виконання тих чи інших завдань”, – повідомила Павліченко.
 
Вона ж зазначила, що приймати заявки перестануть уже за кілька днів. Водночас вона не виключила, що МВС може добрати ще якусь кількість людей у Гвардію.
 
“Після 1-го числа, можливо, дозволимо ще подавати заявки через сайт, тому що охочих дійсно багато. І ми розуміємо, що формуватимемо певні резерви, які переглядатимуть і залучатимуть, можливо, до формування інших бригад, які створюватимуться”, – сказала вона.
 
За словами Музичука, зараз понад 10 відсотків кандидатів із тих, що подали заявки, вже зараховано до військових частин.
 
Нагадаємо, на початку лютого Міністерство внутрішніх справ почало формувати штурмові бригади Гвардії наступу. Нові підрозділи, до яких можуть вступати добровольці, спрямовані на посилення Сил оборони та звільнення окупованих Донецька, Луганська та Криму.
 
Гвардія наступу: штурмові бригади сформують до 1 квітняДжерело

Теги по теме
полиция МВД
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом