"Динамо" в Києві розібралося з "Минаєм" та наблизилося до лідерів УПЛ

Голи Царенка і Ваната принесли киянам впевнену перемогу.

"Динамо" обіграло "Минай" у матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні імені Лобановського в Києві закінчився з рахунком 2:0.

Команда Мірчі Луческу вийшла вперед на 35-й хвилині – Антон Царенко вискочив з-за спин захисників закарпатського клубу і спрямував м'яч у лівий кут після невдалого удару Джастіна Лонвейка з центральної зони.

У другому таймі "біло-сині" змогли подвоїти свою перевагу. Владислав Ванат скористався чудовою передачею Володимира Шепелєва до лівого флангу штрафного та низом пробив у дальній кут.

Після цього матчу "Динамо" (39 очок) залишилося на четвертому місці в УПЛ, але скоротило відставання від топ-3, де наразі йдуть "Шахтар" (43), "Дніпро-1" (42) та "Зоря" (40).

У наступному турі кияни 14 квітня на виїзді зіграють з "Рухом". Закарпатці того ж дня приймуть "Кривбас".

Гол ексгравця чемпіонату Іспанії допоміг "Ворсклі" здобути першу перемогу 2023 року (відео)

Збірна України втратила чотири позиції в рейтингу ФІФА, світовий футбол отримав нового лідера

"Наполі" здобув чергову перемогу на шляху до "скудетто", "Інтер" і "Мілан" втратили очки (відео)