ЦНС: російські загарбники вивозять пенсійні справи мешканців ТОТ до рф
ЦНС: російські загарбники вивозять пенсійні справи мешканців ТОТ до рф

ЦНС: російські загарбники вивозять пенсійні справи мешканців ТОТ до рф

КИЇВ. 13 квітня. УНН. Окупанти вивозять документацію з пенсійних фондів тимчасово окупованих територій України, про це повідомили у Центрі національного спротиву, пише УНН.

Цитата

"Зокрема з Донеччини до рф вивозять пенсійні справи з усіх великих населених пунктів, які тимчасово захоплені ворогом. При цьому, москва поставила завдання вивезти всі справи до серпня", - зазначили у ЦНС.

Доповнення

У Центрі спротиву зауважили, що такі дії ворог виправдовує "як нібито через технічну неспроможність обробити інформацію на ТОТ, а також для "полегшення евакуації" людей пенсійного віку".

Нагадаємо

Раніше в Центрі спротиву повідомили, що російські загарбники на тимчасово окупованих територіях Луганщини "проводять перепис наявного житлового фонду". Все для того, щоб виявити житлові приміщення, які покинули місцеві під час повномасштабного вторгнення.

Теги по теме
война оккупация пенсии
Источник материала
loader
loader