![На Вінниччині затримали чоловіка, який “замінував” будинок екс-дружини](https://thumbor.my.ua/6XJxr7qzUe08T77tS4VfvxIi34U=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fc57c0fc007533bc4ac0b22ad358aeeaf.jpg)
На Вінниччині затримали чоловіка, який “замінував” будинок екс-дружини
Чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує позбавлення волі терміном до шести років.
На Вінниччині 23 квітня затримали 38-річного чоловіка, який “замінував” будинок колишньої дружини. Про це відділ комунікації поліції Вінницької області.
Випадок трапився у Гайсинському районі.
Чоловік зателефонував правоохоронцям та повідомив про замінування приватного помешкання в Райгородській територіальній громаді.
Під час обстеження жодних небезпечних предметів виявилено не було.
“Мінера” затримали за місцем проживання. У правопорушника вилучили мобільний телефон та сім-карту.
Чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує позбавлення волі терміном до шести років. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, інкасатор “замінував” ТРЦ у Києві, бо його не взяли до поліції.
Також повідомлялося, що в Криму заявили про “мінування всіх шкіл”.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)