"Манчестер Сіті" вийшов у фінал Ліги чемпіонів, розгромивши "Реал" із рахунком 4:0

Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів завершився перемогою "Манчестер Сіті" проти мадридського "Реала". Поєдинок завершився з рахунком 4:0. Про це повідомляє " Sportarena ".

Як пише видання, вже на початку першого тайму господарі поля встановили комфортну перевагу, коли Бернарду Сілву зробив дубль. Після перерви "Манчестер Сіті" продовжив своє домінування та закріпив розгром завдяки автоголу Едера Мілітано.

У компенсований час ще один гол був забитий Хуліаном Альваресом. Український воротар Андрій Лунін, який виступає за Реал, не був задіяний під час матчу.

У першій зустрічі ці команди зіграли внічию з рахунком 1:1. У фіналі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" зустрінеться з "Інтером", який напередодні здобув перемогу над "Міланом" із рахунком 1:0. Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 10 червня.