У Києві рятують каченя, яке переходило дорогу на Поштовій площі
У Києві рятують каченя, яке переходило дорогу на Поштовій площі

У Києві рятують каченя, яке переходило дорогу на Поштовій площі

Травмоване каченя доставили у Центр порятунку диких тварин. Воно у важкому стані, повідомляють на Facebook-сторінці Центру.

Орнітологи кажуть, що пташеня слабке та не їсть самотужки. Проте ветеринари роблять усе можливе, аби врятувати пташку.

Днями мережу облетіло відео, на якому у Києві на Поштовій площі небайдужі громадяни разом з поліцією тимчасово перекрили рух транспорту, аби допомогти перейти дорогу качці із каченятами. Качина сім'я намагалася дістатися Дніпра від Київського фунікулера. Проте підійшовши до світлофора мама-качка уже планувала переходити дорогу, але горіло червоне світло і птахи ризикували опинитися під колесами автівок. На це звернули увагу небайдужі. Люди швидко зреагували, взявши в кільце птахів та допомігши їм перейти дорогу до церкви Різдва Христового. Звідти качка з виводком почимчикувала за будівлю храму, десь у бік Дніпра.

Також на місце викликали команду порятунку тварин Kyiv Animal Rescue Group. Їм вдалося зловити та випустити маму та 12 каченят на озеро. А от одне виявилося травмованим. Його привезли  у Центр порятунку диких тварин, де ним тепер опікуються ветеринари.

Найчастіше люди знаходять пташенят, які вчаться літати. Їх називають злітками. Намагаючись змахнути крилами, вони іноді випадають із гнізда. Що робити, коли знайшов на вулиці кошеня чи цуценя, знає кожен. А от що робити, коли знахідка - пташеня, розповіли орнітологи.

Теги по теме
Животные
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом