У Львові для котів-переселенців облаштували котобудинок
У Львові для котів-переселенців облаштували котобудинок

У Львові для котів-переселенців облаштували котобудинок

У Львові у "Домівці врятованих тварин" облаштували будинок, де житимуть коти, яких вивезли із зони бойових дій. Зараз нове помешкання вже обживають сім чотирилапих, які тривалий час жили у маленьких вольєрах. Невдовзі до них приєднаються ще сім котів, які приїхали з Донецької області та проходять тести на котячі хвороби. Про це повідомляє видання Leopolis.news.

За словами зоофізіотерапевта Ангеліни Бріциної, тут мешкатимуть коти, яких привозять волонтери з зони бойових дій та дуже травмовані. Протягом року до "Домівки врятованих тварин" із "гарячих" точок привозили дуже багато чотирилапих, котрих не було де розмістити. Більшість тварин вдалося переправити за кордон у інші притулки. А у Львові залишалися ті, котрі потребували тривалого лікування. Проте жити їм доводилося або у ветеринарних клініках у клітках, або ж у львівському притулку для тварин у маленьких вольєрах.

Зараз вони отримали власне помешкання з котячими меблями, які придумали та зробили своїми руками волонтери. Тут є  ігрова кімната з лазанками, лежанками та дряпалками, майданчик для прогулянок. Є також окрема кімната для кошенят та приміщення для карантину.

Проте мета нового котобудиночка - зробити зручнішим життя не тільки котам, але й потішити людей. Невдовзі сюди пускатимуть відвідувачів. Люди зможуть приходити, відвідувати котів, знайомитися з ними, гладити, спілкуватися. І, якщо людина сподобається котові, то можна буде  його забрати додому. Планується, що у будиночок запускатимуть по десять людей, котрі зможуть протягом пів години спілкуватися з котами. Окрім того, у Домівці думають над програмою котореабілітації для бійців, які повертаються з війни.

Вхід на кототерапію буде безплатним. Також відвідувачів просять не приносити їжі котам: більшість з них мають особливе харчування, яке порадив лікар.

 

 

Теги по теме
Животные
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом