Порошенко дав притулок собаці з херсонського притулку
Порошенко дав притулок собаці з херсонського притулку

Порошенко дав притулок собаці з херсонського притулку

Експрезидент та лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко взяв собаку з притулку під час візиту до Херсона. Про це він написав у своєму Телеграмі.

– Ми назвали цього хлопця Херсон. На жаль, таких собачок зараз у місті та області дуже багато. Частина з них — у притулку для тварин, дехто ходить вулицями, а дехто досі чекає на допомогу на дахах затоплених будників, - написав політик.

Як зазначив експрезидент, псові всього 1,5 року. Після втрати свого будинку та загибелі господині тварина опинилась у притулку.

- Ми з Мариною, коли їхали до Херсона, розуміли, що допомагати треба не лише людям, а й тваринам. Тож завезли до волонтерського притулку 500 кілограмів корму для собак, будиночки для їхнього перевезення та багато іншого. Херсона ми побачили одразу. Він дивився з таким сумом та спокоєм, що ми вирішили забрати його до Києва та подарувати йому новий будинок, - наголосив Порошенко.

Зараз колишнє президентське подружжя прямує до Києва разом із новим вихованцем. Пса везуть до київського офісу "Європейської Солідарності".

Фото
Фото
09 Червня22:28

 

Теги по теме
Петр Порошенко Животные
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом