/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F12%2F9fa31aae1d3bffa540c3f4da4fb03e7f.jpg)
Джошуа може заробити 60 млн доларів за бій з Вайлдером
Ексчемпіон світу у суперважкій вазі Ентоні Джошуа (25-3, 22 КО) отримає значну суму за можливий бій з Деонтеєм Вайлдером (43-2-1, 42).
Про це повідомляє промоутер Едді Гірн.
"З поясами чи без поясів - це не має значення, коли у вас такий суперник. Він збирається заробити 60 мільйонів доларів за бій з Деонтеєм Вайлдером у грудні. Ми даємо Ділліану Вайту бій, можливість, хоча ми не повинні цього робити. Це не Ей Джей, це я кажу, що якщо він програє Ділліану Вайту, це не кінець, але він перебуватиме в дуже поганому становищі, і він втратить 60 мільйонів у грудні.
У такому випадку на рівні профі у них буде рахунок 1-1, а у реванші розподіл буде 50/50, Ділліан Вайт заробить двозначну цифру мільйонів у реванші. Але зараз це не має значення, тому що я розмовляв з Ей Джеєм, і він сказав, що його не турбує реванш", - сказав Гірн.

