/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F107%2Fb25dac283fcb31bf171b31f03ea6bebe.jpg)
Чекаємо на вантажівку: Toyota готує пікап на базі Corolla
Компактний автомобіль C-класу Toyota Corolla вже встиг перетворитися на кросовер, на черзі – пікап.
Як повідомляє сайт Motor1 з посиланням на видання Automotive News, над пікапом на базі Corolla триває робота, але остаточне рішення ще не прийнято.
Нагадаємо, що у червні 2020 року Toyota представила популярну міську модель у вигляді паркетника Corolla Cross. Невеличка вантажівка, яка в модельному ряду зайняла місце нижче Hilux, дозволила б Toyota конкурувати з Ford Maverick та Hyundai Santa Cruz.
Але навіть якщо компактний пікап отримає “зелене світло”, він навряд надійде у продаж раніше 2027 року. Тобто базуватиметься на основі Toyota Corolla вже нового покоління. Збірку пікапа, ймовірно, налагодять на заводі в Міссісіпі, де збирається стандартна Corolla.
Це не єдиний дешевший пікап Toyota на горизонті. Наприкінці минулого року японський автомобільний гігант показав прототип легкого комерційного автомобіля IMV 0, який надійде в продаж приблизно у 2024 році. Вантажівка з однорядною кабіною має дизайнерські риси концепту Compact Cruiser EV. Невже її зроблять на основі Крузера?!
TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

