/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ff93dbd24a4c1bd3ac22336fe0a685297.jpg)
Невідомі у білоруській формі та балаклавах напали на польських прикордонників
Ніхто з польських прикордонників не постраждав. У прикордонній службі розповіли, що трапилось.
Що трапилось на білорусько-польському кордоні: подробиці інциденту
Інцидент трапився ввечері близько 21:00 за польським часом. Неподалік населеного пункту Дубичі-Церківні (польське село біля Бреста) 7 людей у білоруській формі та балаклавах почали стріляти з рогаток у польських прикордонників та зліпити їх спеціальними ліхтариками.
Невідомі особи робили це з території Білорусі,
– зазначила польська прикордонна служба.
За інформацією відомства, на місце події одразу було відправили спецмашину. Ніхто з польських прикордонників під час нападу не постраждав.
Зазначимо, що це трапилось на фоні повідомленьпро те, що режим Лукашенка нібито хоче перезапустити операцію "Прібой" щодо провокацій на кордоні з Польщею, яку планувати втілити ще в 2021 році.
Польща готується до провокацій з боку білоруського кордону

