Гривня може ослабнути: у Мінфіні розповіли, що буде з курсом долара
Гривня може ослабнути: у Мінфіні розповіли, що буде з курсом долара

Гривня може ослабнути: у Мінфіні розповіли, що буде з курсом долара

В Україні спостерігається зміцнення гривні, що викликає певне занепокоєння.

Скільки коштуватиме національна валюта щодо долара наступного року, розповів міністр фінансів Сергій Марченко на зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією "EBA Global Outlook: Нова економіка України". Про це пише інформаційний портал epravda.

Валюта. Фото: скрін youtube

Сергій Марченко зазначив, що орієнтуючись на прогнози Мінекономіки та інших структур, він прогнозує, що у 2024 році курс американської валюти буде на рівні 41,4 гривні. Він додав, що про середньорічний курс, отже, будуть певні коливання долара як вниз, так і вгору.

Міністр фінансів також заявив, що нинішнє зміцнення гривні викликає занепокоєння, тому що для цього поки що немає жодних фундаментальних факторів. За його словами, Україна більше купує за кордоном, аніж продає, і це погано як для експортно орієнтованого бізнесу, так і для економіки загалом.

Обмінник. Фото: скрін youtube

Марченко підкреслив, що незважаючи на ситуацію, що склалася, він не виступає за різку девальвацію національної валюти, отже, найближчим часом курс долара триматиметься більш-менш стабільно.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що фіксований курс долара планують скасувати найближчим часом: як це вплине на українців.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "старі" долари - ще півбіди: українцям підсовують фальшиву валюту, які купюри підробляють частіше.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом