Українці скаржаться на долари від ПриватБанку: декому не вдається зняти депозити
Українці скаржаться на долари від ПриватБанку: декому не вдається зняти депозити

Українці скаржаться на долари від ПриватБанку: декому не вдається зняти депозити

Клієнти ПриватБанку скаржаться на якість доларів, які видають у касах фінустанови. У деяких випадках доларів просто не вистачає.

"Місяць ходжу у відділення начебто на роботу, відсиджу чергу по 30-50 хвилин і все те саме. Коли нормальні купюри є в наявності, то касирка відверто бреше, каже, що є тільки 300-400 і більше немає. Замовляєш $2000, а у кращому випадку дадуть $300-400. Уникаєш каси, і наступним каже що тільки $300, хоча мені 20 секунд тому казав що більше немає. І це ще в кращому випадку", – скаржиться клієнтка на сайті форуму Мінфін.

Кількість скарг на долари від "Привату" значно зросла. "Вже кілька разів при заздалегідь замовленій валюті (долар) у відділенні за фактом повідомляють, що валюта тільки стара (1996 рік), або взагалі зношена, у плямах та ще й номіналом по 20 доларів", – поскаржився клієнт.

У банку пояснили, що за правилами НБУ зобов'язані приймати всі купюри, крім тих, що значно зношені. Тому в результаті клієнтам дають ту валюту, яку отримали від клієнтів.

"У відділенні видаються купюри, які попередньо пройшли додаткову перевірку. При видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового і старого зразків. Якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитися її приймати", – зазначили у "Приваті".

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом