Буданов: Події у Криму побічно вказують на плани ЗСУ
Буданов: Події у Криму побічно вказують на плани ЗСУ

Буданов: Події у Криму побічно вказують на плани ЗСУ

Події, що відбуваються у Криму приблизно з середини серпня, побічно вказують на подальший перебіг українського наступу. Про це керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов сказав в інтерв'ю The WarZone.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

У відповіді на запитання журналіста про наступ ЗСУ та чи вірить голова ГУР, що Україна поверне Крим до кінця цього року, Буданов сказав, що "активізація у Криму" побічно вказує на плани командування.

"Наша контрнаступальна операція розпочалася на початку літа і продовжується досі... І як ви правильно сказали, я не головнокомандувач Генштабу. Але якщо говорити про Крим, ви ж не могли не помітити, що з середини серпня по Криму відбувається певна активізація, і це може опосередковано підказати вам відповідь на ваше запитання", – сказав Буданов.

У серпні ЗСУ почали завдавати систематичних ударів по військових цілях та логістичним вузлам окупантів у тимчасово окупованому Криму.

Повідомлялося, що окрім завдання ракетних ударів, якими знищуються системи ППО та військова інфраструктура, на узбережжі Криму висаджувалися українські розвідгрупи.

  • 22 вересня, невдовзі після 13:00, у Криму, зокрема в Севастополі, пролунали потужні вибухи. Російські окупанти повідомили про ракетну атаку Сил оборони України зі штабу Російського флоту на Чорному морі. За кілька хвилин це підтвердилося: був приліт точно до штабу ЧФ РФ. Ось багато відео з місця події.
  • Командувач Повітряних сил ЗСУ офіційно підтвердив, що удару по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі завдали українські льотчики.
  • Вночі 21 вересня Служба безпеки України та Військово-морські сили завдали масштабного вогневого удару по військовому аеродрому "Сакі" в окупованому Криму.

Теги по теме
война
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader