/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fdcaee4f6f5db50e137d5fc1cad13591b.png)
РосЗМІ повідомили про потужні “прильоти” у Токмаку
Місцеві мешканці повідомляють, що внаслідок роботи російської ППО є травмовані цивільні.
У тимчасово захопленому Токмаку Запорізької області 24 вересня пролунали вибухи. РосЗМІ з посиланням на “оперативні служби регіону” повідомляють про “ракетний удар”.
“Українські військові завдали потужного ракетного удару по місту Токмак в Запорізькій області”, – пише агентство ТАСС.
Інформацію про “прильоти” у Токмаку підтвердив мер Мелітополя Іван Федоров.
“Мешканці повідомляють, що внаслідок роботи рашистського “певео” є травмовані цивільні. Чекаємо офіційну інформацію про втрати ворога”, – зазначив він.
Нагадаємо, вранці у неділю лунали вибухи у Курську. За даними ЗМІ, українська військова розвідка провела операцію у місті за допомогою дрона, під час якої було уражено будівлю ФСБ.

