/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F2e1ca2eeab2d2f6ec42452855f267ce8.jpg)
Опалювальний сезон в Києві: до тепла підключили 67 будівель
КИЇВ. 13 жовтня. УНН. У столиці станом на сьогодні до опалення підключили 67 будівель, усі вони заклади соціальної інфраструктури міста. Про це повідомили у пресслужбі КМДА, пише УНН.
Деталі
Серед них 7 шкіл, 21 дитячий садочок, 14 адмінбудівель і закладів соціально-побутового напряму, а також 25 медзакладів, зокрема 1 пологовий будинок і 12 лікувальних закладів стаціонарного типу.
Доповнення
Зазначається, що рішення щодо підключення до тепла житлових будинків приймуть, враховуючи погодні умови та перспективу похолодання. Адже на розгортання однієї з найбільших у Європі централізованих систем теплопостачання необхідно кілька днів.
Нагадаємо
9 жовтня столиця розпочала підключати до тепла об’єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки – на підставі індивідуальних заявок їхніх керівників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні офіційно стартує опалювальний сезон: як оформити субсидію, чи зростуть тарифи

