13 мая, понедельник
Невертон, Гочолеішвілі та Келсі гратимуть із перших хвилин кубкового матчу проти Вікторії

Сумська Вікторія прийматиме донецький Шахтар у рамках чвертьфінального матчу Кубка України-2023/24.

Анатолій Безсмертний залучив до стартового складу Сасовського до центру оборони.

Маріно Пушич, після поразки від каталонської Барселони, використав із перших хвилин Гочолеішвілі та Ракіцького в лінії захисту, тоді як Назарина гратиме в опорній зоні, а Невертон розташується ліворуч у півзахисті. Келсі очолить атаку.

Вікторія: Шеліхов — Бичков, Нелін, Сасовський, Ульянов — Долінський, Савченко — Байдал, Здирко, Мишенко — Галенко.

Запасні: Литивненко, Курелєх, Сахно, Зозуля, Чеглов, Покотилюк, Лебеденко, Машталір, Євпак.

Шахтар: Різник — Гочолеішвілі, Бондар, Ракіцький, Азарові — Назарина — Зубков, Бондаренко, Судаков, Невертон — Келсі.

Запасні: Рудько, Чигринський, Матвієнко, Конопля, Егіналду, Криськів, Швед, Топалов, Сікан.

Гра Вікторія — Шахтар почнеться о 15:00 за київським часом. Слідкуйте за текстовою онлайн-трансляцією на Football.ua.