Росія "може щось там накопичувати", однак є "але": Ігнат про збройний потенціал ворога
Росія "може щось там накопичувати", однак є "але": Ігнат про збройний потенціал ворога

Росія "може щось там накопичувати", однак є "але": Ігнат про збройний потенціал ворога

У понеділок, 30 жовтня, речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат висловився в ефірі національного телемарафону стосовно того, яка ситуація у Росії станом на нині з повітряною зброєю. Про це інформує 24 Канал.

Росія і виробництво зброї

За словами спікера, лише статистика може допомогти зрозуміти, чи наростила Росія виробництво дронів та ракет, чи – ні. Окрім того, потрібно зважати, що загарбники атакують міста нашої держави не лише своєю зброєю, а й іранською.

Ми бачили серйозну кількість дронів у вересні. Але ми не скажемо, що це Росія виготовляла в таких масштабах. Усе ж таки це "іранські друзі" допомагали їм наростити кількість цих безпілотників (типу "Шахед" – 24 Канал),
– констатував Ігнат.

Водночас речник заявив, що, не виключено, – Росія справді може "щось там накопичувати". Однак важливо розуміти: потенціал, який був в окупантів до повномасштабного вторгнення, нарощувався довгими роками та невеликою кількістю підприємств.

"Зараз вони хочуть розширити (виробництво дронів та ракет – 24 Канал), але без унікальних комплектуючих від світу їм навряд це вдасться", – наголосив Юрій Ігнат.

Попри це, ворожа пропаганда, за словами представника Повітряних сил, далі буде розповідати, що нібито Кремль має нескінченних запас повітряної зброї, а російські ракети "найпотужніші" та нібито не мають аналогів.

Потрібно це загарбникам для того, аби спробувати закріпити в України та інших держав світу думку, що "Росія могутня держава, з якою у будь-якому разі доведеться домовлятися". Вочевидь, це не так: Москві навряд вдасться досягти бажаного.

Ракетні заводи ворога

  • Цими днями українські партизани з руху "Атеш" оприлюднили координати підприємства в Челябінську, що виробляє ракети. За їхніми словами, там зараз будують нові цехи, набирають персонал для того, аби армія окупантів мала більше зброї.
  • Окрім того, журналісти-розслідувачі зі "Схем" розповіли про Казанський авіаційний завод, Уральський завод цивільної авіації, Дубнянський машинобудівний завод та "Кронштадт". Це підприємства, що виготовляють зброю для загарбників на фронті.
Теги за темою
Зброя
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader