Поки все йде непогано: ізраїльський журналіст оцінив успіхи ЦАХАЛ
Поки все йде непогано: ізраїльський журналіст оцінив успіхи ЦАХАЛ

Поки все йде непогано: ізраїльський журналіст оцінив успіхи ЦАХАЛ

Ізраїльський журналіст, головний редактор "Найкращого радіо" Цві Зільбер сказав 24 Каналу, що ЦАХАЛ просувається дуже повільно й обережно. Відомо, що армія оборони Ізраїлю почала бої з ХАМАС у великій мережі підземних тунелів.

"Я не буду говорити про видатні досягнення, але поки все йде непогано. Будемо сподіватися, що й надалі все так продовжуватиметься. Час є", – мовив Зільбер.

Як проходить наземна операція ЦАХАЛ в Секторі Гази: дивіться відео

Ідуть зачистки в тунелях

Армія оборони Ізраїлю зазнала перших втрат. За офіційними даними, 15 людей загинуло. З них 9 перебували в бронетранспортері, по якому влучили ракета й чомусь не спрацювала система захисту, або ж у цього БТР був відсутній захист.

Можна сказати, що ізраїльські військові взяли в кільце місто Газа. Як зауважив головний редактор "Найкращого радіо", Сектор Гази розділили на дві частини, між північної та південною частиною немає сполучення.

Нині триває зачистка всіх цих тунелів. У кожному будинку можуть бути мінування та засідки,
– зазначив Зільбер.

Головне полювання іде на генератори, адже найслабше місце тунелів – система вентиляції. Якщо не буде генераторів, то тунелі терористів перетворяться на братську могилу. Ізраїль відстрілює генератори й запаси палива, на якому вони працюють.

Електроенергію в Сектор Гази не подають, тож зараз там немає ні світла, ні інтернету.

Війна в Ізраїлі: останні новини

  • Вже розпочавсятретій етап операції ЦАХАЛ. Зараз триває зачистка тунелів від бойовиків ХАМАС під Сектором Гази.
  • Ізраїльтяни прорвали третю лінію оборони терористівна півночі Сектора Гази. Під час наступу армії оборони Ізраїлю навіть вдалося ліквідувати командира протитанкового ракетного підрозділу.
  • Раніше повідомляли, що 1 листопада, ймовірно, у Єгипті відкриють пропускний пункт Рафах,який є єдиним шляхом із Гази, який контролюється Ізраїлем.
Источник материала
loader
loader