Мобілізація в Україні: водія дитячого автобуса забрали серед ночі, люди обурюються
Мобілізація в Україні: водія дитячого автобуса забрали серед ночі, люди обурюються

Мобілізація в Україні: водія дитячого автобуса забрали серед ночі, люди обурюються

Водій автобуса, який доставив дітей з Вінниці до Ужгорода для участі в змаганнях, був затриманий співробітниками Територіального центру комплектування (ТЦК) разом з поліцейськими. Це сталося після прибуття групи в хостел. Зокрема, чоловіка затримали під час свого перебування в хостелі близько 1:30 ночі.

Про це повідомив журналіст Віталій Павловський.

Водій висловив свою незгоду з такими діями та намагався пояснити, що він єдиний водій для дитячої спортивної команди. Однак співробітники ТЦК не прийняли його пояснень.

За його словами, його телефон був вилучений у військкоматі, і йому не дозволили сповістити рідних та тренерів про ситуацію. Після військово-лікарської комісії водія відправили до навчального центру у Чернігові.

Журналіст повідомив, що голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов взяв ситуацію під особистий контроль і обіцяв вирішити питання щодо безпеки та транспортування дітей.

Пізніше повідомили, що перевізник забезпечив іншого водія для повернення спортсменів додому. Проте, оскільки ключі від автобуса залишилися у військкоматі, і жоден з місцевих водіїв не наважився туди йти, дітей врятувала місцева мешканка Юліана з Маріуполя.

Не дивно, що українці бурхливо реагують на цю ситуацію: "Тцк гірше ніж усі орки разом взяті", "Методи КГБ процвітають", "По перше чому співробітник ТЦК не на передовій за що він в мирний час получав гроші ,по друге такі працівники позорять форму військових", "Дикість якась".

Останні новини України:

Також писала Politeka, українець відмовився від служби у ЗСУ через свій туберкульоз та неграмотність.

Теги по теме
Ужгород
Источник материала
Поделиться сюжетом