
На Закарпатті є проїзд на всіх трасах та перевалах попри мокрий сніг
На Закарпатті забезпечений проїзд усіма дорогами державного значення та гірськими перевалами, найбільше сніжить на Ужоцькому та Торунському перевалах.
Про це повідомили у Фейсбуці Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Закарпатській області, передає Укрінформ.
«На Закарпатті забезпечено проїзд усіма дорогами державного значення. Наразі в області синоптична ситуація без змін: хмарна погода, часом дощ, у горах з мокрим снігом, на високогір’ї сніг», - йдеться в повідомленні.
Вночі по області працювало 15 одиниць техніки: 10 розчищали автошляхи, 5 перебували у черговому режимі.
Цілодобове чергування здійснює 20 чоловік особового складу.
Як повідомляв Укрінформ, в Україні у понеділок, 20 листопада, у західних, східних, більшості центральних та південних областей сніг, подекуди з дощем, на дорогах місцями ожеледиця; на решті території без істотних опадів.
Фото: ФБ

Хронология войны — день 1139: россияне продвигаются под Лиманом, а Киев отходит от обстрелов
Telegraf

Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA

Оккупанты шокированы: командование РФ запретило эвакуацию раненых
Comments UA

В Силах обороны Украины отреагировали на сообщение россиян о захвате Басовки в Сумской области
Апостроф

Россия намеренно атакует «Укрпочту»: что известно
Comments UA

"Киевом руководит мафия": кто хочет стать заместителем Кличко вместо Бондаренко
Comments UA

Командиры врут, солдаты страдают: военная омбудсмен бьет тревогу
Знай