Кубок світу з біатлону: результати жіночої індивідуальної гонки на етапі в Естерсунді

Перемогу здобула італійка Ліза Віттоцці.

У неділю, 26 листопада, на першому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 у шведському Естерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Збірну України в ній представили Анна Кривонос, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко, Ірина Петренко та Любов Кип'яченкова.

Найкраще з українок виступила Петренко, яка посіла 22-ге місце. Окрім неї, до залікової зони потрапила Кривонос, яка стала 40-ю, показавши найкращий результат у кар'єрі.

У топ-50 також фінішували Дмитренко – 43-тє місце та Кип'яченкова – 48-ма позиція. Меркушина показала лише 83-й результат.

Виграла індивідуальну гонку італійка Ліза Віттоцці. Вона з однією хибою всього на 0,1 секунди випередила німкеню Франциску Пройс, яка пройшла вогневі рубежі безпомилково. "Бронзу" здобула Ванесса Фойгт із Німеччини, яка змогла закрити всі мішені.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати жіночої індивідуальної гонки в Естерсунді

83. Анастасія Меркушина (Україна, 1+0+2+2) +7:55.9

Додамо, що сьогодні на етапі в Естерсунді також відбудеться чоловіча індивідуальна гонка. Вона розпочнеться о 15:30 за київським часом. Україну в ній представлять 5 спортсменів: Антон Дудченко, Артем Тищенко, Денис Насико, Тарас Лесюк і Богдан Цимбал.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Естерсунд-2023: розклад гонок першого етапу Кубка світу з біатлону та де дивитися

Кубок світу з біатлону: результати змішаної естафети на етапі в Естерсунді

Кубок світу з біатлону: результати стартової гонки сезону – як виступила Україна