Біатлон: результати чоловічої індивідуальної гонки на етапі Кубка світу в Естерсунді

Артем Тищенко став найкращим серед українських біатлоністів.

У неділю, 26 листопада, на першому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 у шведському Естерсунді відбулася чоловіча індивідуальна гонка.

Збірну України в ній представили 5 спортсменів: Антон Дудченко, Артем Тищенко, Денис Насико, Тарас Лесюк і Богдан Цимбал.

Найкращий результат серед українців показав Тищенко, який посів 38-ме місце. Решта українців фінішували за межами топ-40 та не зуміли набрати залікових очок: Лесюк – 49-й, Цимбал – 52-й, Насико – 54-й, а Дудченко – 56-й.

Виграв індивідуальну гонку німець Роман Реес, для якого це перше в кар'єрі "золото" на рівні Кубка світу. "Срібло" здобув ще один представник Німеччини Юстус Штрелоу. "Бронзу" взяв чинний володар Великого кришталевого глобуса норвежець Йоганнес Бьо.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати чоловічої індивідуальної гонки в Естерсунді

56. Антон Дудченко (Україна, 2+0+0+1) +4:46.6

Додамо, що раніше сьогодні відбулася жіноча індивідуальна гонка, де перемогу здобула італійка Ліза Віттоцці. Найкращий результат серед українок показала Ірина Петренко – 22-ге місце.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Естерсунд-2023: розклад гонок першого етапу Кубка світу з біатлону та де дивитися

Кубок світу з біатлону: результати змішаної естафети на етапі в Естерсунді

Кубок світу з біатлону: результати стартової гонки сезону – як виступила Україна