19 мая, воскресенье
Кубок світу з біатлону: результати чоловічої гонки переслідування на етапі в Естерсунді

Жоден з українців не зумів фінішувати у заліковій зоні.

У неділю, 3 грудня, перший етап Кубка світу з біатлону-2023/24 у шведському Естерсунді завершився чоловічою гонкою переслідування.

Україну в ній представляли Антон Дудченко та Богдан Цимбал. Нікому з наших біатлоністів не вдалося фінішувати у топ-40 та набрати залікових очок. Дудченко посів 41-ше місце, а Цимбал став 54-м.

Виграв гонку переслідування швед Себастьян Самуельссон. Друге місце посів переможець спринту Філіп Наврат з Німеччини, а замкнув трійку призерів норвежець Ветле Шостад Крістіансен.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати чоловічої гонки переслідування в Естерсунді

54. Богдан Цимбал (Україна, 2+1+1+1) +6:06.4

Додамо, що раніше відбулася жіноча гонка переслідування, де єдина українка Анастасія Меркушина також не змогла фінішувати у заліковій зоні.

Зазначимо, що наступний, другий етап, поточного сезону Кубка світу з біатлону прийматиме 8 – 10 грудня австрійський Гогфільцен.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Кубок світу з біатлону: результати чоловічого спринту на етапі в Естерсунді

Кубок світу з біатлону: результати чоловічої естафети на етапі в Естерсунді