Друга медаль сезону: фристайліст Котовський виграв золото на етапі Кубка Європи

Українець Дмитро Котовський виграв золото на етапі Кубка Європи з лижної акробати, що триває у фінській Руці.

Золото Котовського на етапі Кубка Європи

За свій стрибок фул-фул-дабл фул 22-річний спортсмен із Рівного набрав 115,84 бала.

Український атлет випередив найближчого переслідувача швейцарця Пірміна Вернера на три бали. Бронзова медаль дісталася канадцю Александеру Дюшейну.

Зараз дивляться

Ще один українець Олександр Окіпнюк зупинився за крок від п’єдесталу, посівши четверту сходинку.

У змаганнях також брали участь ще шість українських фристайлістів: Максим Кузнєцов, Ян Гаврюк, Марк Лайош, Єгор Нескоромний, Роман Бондарчук та Микита Таргонський.

після старту нового сезону. На початку грудня на першому етапі Кубка світу у фінській Руці він виграв бронзу.

Тоді він поступився лише олімпійському чемпіону Пекіна китайцю Ци Гуанпу та швейцарцю Пірміну Вернеру.

Наступний етап Кубка світу відбудеться у китайському Чанчуні 16-17 грудня. За інформацією , на ньому виступлять п’ять українських атлетів: Дмитро Котовський, Олександр Окіпнюк, Володимир Кушнір, Максим Кузнєцов та Ангеліна Брикіна.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Наступні старти у межах Кубка світу відбудуться вже у лютому-березні 2024 року у США, Канаді та Казахстані.