"Політехніка" вдруге в сезоні Суперліги Favbet перемогла "Кривбас"

"Політехніка-Галичина" здобула перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши в Івано-Франківську "Кривбас" – 70:66.

Льв’яни найпотужніший ривок зробили на екваторі ігрового часу, коли довели свою перевагу до 10 балів. "Кривбас" повернувся після великої перерви і навіть вийшов вперед на старті четвертої чверті. Але команда Ярослава Зубрицького повернула собі перевагу і не відпускала її до фінальної сирени.

"Політехніка-Галичина" краще за суперника атакувала з дальньої дистанції та отримала солідну підтримку від лави запасних. Зокрема найкращий матч в сезоні відіграв Максим Сафонов, який набрав 26 очок з лави, ставши найкращим гравцем матчу.

"Політехніка-Галичина" вдруге в сезоні перемогла "Кривбас" та в наступній грі регулярного чемпіонату протистоятиме "Запоріжжю". "Кривбас" 21 грудня зіграє проти господарів майданчику "Прикарпаття-Говерли".