Партизани проникли до військової частини в Феодосії
Партизани проникли до військової частини в Феодосії

Партизани проникли до військової частини в Феодосії

Партизани пробралися на територію розташування 18-го гвардійського зенітного ракетного Севастопольсько-Феодосійського полку. У цьому їм допомогли російські мобілізовані. Про це повідомляє Telegram-канал партизанського руху «Атеш».

«Наші агенти успішно провели розвідувальні дії на території 18-ї гвардійського зенітного ракетного Севастопольсько-Феодосійського полку», – йдеться у повідомленні.

Місцерозташування військової частини окупантів у Феодосії
Місцерозташування військової частини окупантів у Феодосії
фото: Telegram/«Атеш»

За словами партизанів, поки караул був зайнятий важливими справами у своїх телефонах, вдалося швидко все розвідати і зафіксувати.

«Звичайно, не без допомоги мобілізованих у цій військовій частині, які підказали, коли і де краще провести фото та відеофіксацію», – кажуть вони.

Нещодавно партизани руху «Атеш» виявили у північно-східній частині Криму комплексну систему оборони російських загарбників.

Раніше повідомлялося, що партизани пробралися у військову частину в Москві.

До слова, партизанський рух «Атеш» оголосив про створення низки нових автономних осередків на території країни-агресора. 

Источник материала
loader
loader