![США ввели санкції проти закупівельної мережі, яка постачала американські технології до Ірану](https://thumbor.my.ua/cAOjKIScL02-rjlmy0-jb7BKrcc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F4e87d6b6c813a5c9be3a87fb8ba52021.jpg)
США ввели санкції проти закупівельної мережі, яка постачала американські технології до Ірану
Сполучені Штати запровадили санкції проти міжнародної мережі, яка забезпечувала купівлю й незаконну передачу чутливих американських технологій до Ірану
Про це пише міністерство фінансів США.
"Сьогодні OFAC запровадив санкції проти мережі закупівель, відповідальної за сприяння незаконному експорту товарів і технологій від понад двох десятків американських компаній кінцевим споживачам в Ірані, включно з Центробанком Ірану", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що до санкційного списку потрапили, зокрема, дві фізособи з Ірану та одна фізособа з Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ). Також санкції було введено проти компаній в Ірані, ОАЕ та Туреччині, що пов'язані з Центральним банком Ірану.
За словами міністерства, мережа надавала безпосередню підтримку Корпусу вартових ісламської революції - силам Кудс та угрупованню Хезболла. Нелегальні схеми поставок забезпечували надходження в Іран складних технологічних товарів зі США, у тому числі у сфері інформаційної безпеки.
- Міністерство фінансів США запровадило низку санкцій, спрямованих на програми Ірану з розробки балістичних ракет і безпілотників, а також на його здатність вести кібернетичну війну проти США.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)