Українці Ковтун та Верняєв вибороли золото та срібло ЧС зі спортивної гімнастики

Українські гімнасти Ілля Ковтун та Олег Верняєв здобули золоту та срібну нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики у німецькому Котбусі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

- Як і на попередньому етапі в Каїрі до трійки призерів у вправах на паралельних брусах увійшли два представники України. Ілля Ковтун другий тиждень поспіль святкував перемогу, а срібним призером став Олег Верняєв! Вітаємо та пишаємося, - зазначили у НОК.

Ілля Ковтун, який є чинним чемпіоном Європи на цьому приладі, отримав за свій виступ у Котбусі позначку 15,266. Таким чином, він на одну десяту випередив колегу зі збірної олімпійського чемпіона Олега Верняєва. Більше ніхто з фіналістів не зміг подолати бар'єр у 15 балів.

• 18 лютого гімнасти Ковтун, Верняєв та Чепурний вибороли медалі Кубка світу в Єгипті.
  • Ковтун, який наприкінці минулого року переніс операцію, завоював золото із сумою балів 15.600. А 30-річний Олег Верняєв став срібним призером із сумою балів 15,230.