13 мая, понедельник
Під час матчу у Чилі у тенісиста задзвонив телефон: подальші його дії насмішили глядачів

Під час турніру ATP 250 у чилійській столиці Сантьяго стався кумедний епізод на матчі 1/8-фіналу між господарями корту Алехандро Табіло та Томасом Барріосом.

У другому сеті за рахунку 5:5 Табіло, який у рейтингу ATP посідає 51 місце, вів 30:0 на прийомі. Але в момент, коли його суперник готувався подавати, у сумці Табіло задзвонив телефон.

Спортсмен вирішив перервати гру та ринувся до своєї сумки, чим розсмішив глядачів на трибунах.

Зараз дивляться

Табіло скинув дзвінок, а невдовзі після цього зробив брейк.

У підсумку матч завершився перемогою Табіло з рахунком 6:2, 7:5. У чвертьфіналі турніру він зіграє з італійцем Лусіано Дардері.

Вже під час пресконференції з’ясувалося, що це був не телефонний дзвінок, а будильник, який тенісист забув вимкнути.

— Це будильник, який я ставлю щовечора перед сном. Це був ключовий момент, я знаю. Моя провина, – пояснив він журналістам.

Його суперник Барріос після гри сказав, що інцидент з телефоном Табіло його “вразив”. Жартуючи, він сказав, що в той момент йому хотілося вбити свого суперника.

ЗМІ , що Табіло і Барріос – хороші друзі. Вони також є партнерами в парному розряді у турі та в чилійській команді Кубка Девіса.