Баварія розгромила Лаціо та вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Баварія Мюнхен обіграла римський Лаціо у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2023/24.

Гра відбулася на стадіоні Альянц Арена у Мюнхені та завершилася розгромною перемогою господарів з рахунком 3:0.

У першій грі римляни святкували мінімальну перемогу 1:0, що означає, що саме мюнхенці виходять до наступного раунду турніру.

Зараз дивляться

Баварія Мюнхен – Лаціо – 3:0 (4:0)

Рахунок у матчі на 39-й хвилині відкрив Гаррі Кейн головою в падінні після невдалого удару в дотик від Рафаела Геррейру.

Через кілька хвилин Томас Мюллер також ударом головою збільшив перевагу мюнхенців. Після розіграшу кутового Маттейс де Лігт пробив з льоту з меж штрафного майданчика суперника, після чого Мюллер, який залишився без опіки, головою спрямував м’яч у сітку воріт.

У другому таймі Кейну вдалося оформити дубль. Спершу пробивав Лерой Сане, але голкіпер римлян Іван Проведель у стрибку відбив м’яча просто на англійця, який в дотик пробив повз голкіпера.

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Лаціо завдяки голу Чіро Іммобіле з пенальті святкував мінімальну перемогу у зустрічі.