20 мая, понедельник
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Важливі підприємства на Курщині та Брянщині: вороги розповіли, куди вдарили дрони
Важливі підприємства на Курщині та Брянщині: вороги розповіли, куди вдарили дрони

Важливі підприємства на Курщині та Брянщині: вороги розповіли, куди вдарили дрони

У ворожих телеграм-каналах написали про наслідки атаки дронами вдень 8 березня. Окрім того,тривожно росіянам було вночі проти 8 березня, пише 24 Канал.

Які наслідки атаки дронами

Російський телеграм-канал заявив, що дрони атакували два об'єкти окупантів. Зокрема, мовиться про:

  • нафтобазу ТОВ "Бєлгородський нафтопереробний завод" у місті Будівельник Яковлівського району – там дрон спав та здетонував;
  • Михайлівський гірничо-збагачувальний комбінат у Залізногірську Курської області. Там знайшли безпілотник.


Росіяни розповіли про наслідки атаки / Скриншот з телеграм-каналів

Традиційно нібито потерпілих та поранених немає.

Губернатор Бєлгородської області Вячєслав Гладков від ранку 8 березня бідкався через атаку дронів. Зокрема, він заявив, що над Бєлгородською областю ППО збила 2 дрони у районі сіл Біломісне та Болдирівка. За його даними, традиційно поранених не було, як і пошкоджень.

Губернатор Курської області Роман Старовойт також побідкався, що дрони атакували його регіон. Зокрема, він запевнив, що 1 безпілотник нібито збили.

Також прибічник Путіна звинуватив Україну в обстрілі селище Тьоткіне Глушківського району. Мовляв, було 5 прильотів у районі залізничної станції.

До речі, Михайлівський гірничо-збагачувальний комбінат є другим за величиною підприємством в Росії, яке виробляє залізняк для чорної металургії. Варто зауважити, що 6 березня 2024 року там була пожежа внаслідок влучання безпілотника урезервуар з паливом.

Як атаки України впливають на нафтопереробні потужності Росії

  • Розвідка Великої Британії проаналізувала, як атаки українських дронів на об'єкти Росії вплинули на нафтопереробну галузь окупантів. Зокрема, тимчасово зменшились нафтопереробні потужності Росії.
  • Так, вже 1 березня Кремль запровадив заборону на 6 місяців на експорт бензину. Таким вчинком окупанти хочуть стабілізувати ціни на внутрішньому ринку на тлі зростання попиту.
  • У розвідці також запевнили, що Кремлю знадобиться більше часу на ремонт, адже імпорту потрібних компонентів перешкоджають санкції Заходу.
  • Міноборони Британії відзначило, що російський уряд буде особливо чутливим до зростання цін на бензин та інші товари повсякденного вжитку напередодні президентських виборів 15 – 17 березня.
Источник материала
Поделиться сюжетом