13 мая, понедельник
"І це в момент, коли кордон штурмують?" Те, що зробила Костюк із росіянкою, порвало вболівальників із РФ

Перемога третьої ракетки України Марти Костюк (№32 WTA) над нейтральною спортсменкою з російським паспортом Анастасією Потаповою спровокувала справжню істерику у вболівальників РФ. Любителі тенісу з Росії не змогли вибачити своїй співвітчизниці перший сет, програний із рахунком 0:6.

"І це в момент, коли кордон штурмують? тренер їй пояснить, що м'яч має сітку перелітати", "Ганебне безнадійне дно", - пишуть шанувальники спорту з РФ.

Дісталося від російських користувачів і закоханому Потаповій - казахстанському тенісисту з російським корінням Олександру Шевченку (№101 ATP).

Даремно казаха в бокс притягла, від нього ніякої підтримки і грала, ніби всю ніч десь гасилися", – стебнуться користувачі.

Як повідомляв OBOZ.UA, Марта Костюк уперше у своїй кар'єрі вийшла до 1/2 фіналу турніру рівня WTA 1000. В Індіан-Уеллс (США) 21-річна киянка за 70 хвилин легко розправилася Потаповою - 6:0, 7:5.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!