20 мая, понедельник
Кого в суперники отримає Трубін: жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи

Жеребкування наступної стадії Ліги Європи розпочнеться о 14:00 (за київським часом). Свого суперника в 1/4 фіналу змагань отримає й лісабонська Бенфіка, першим номером якої є український голкіпер Анатолій Трубін, передає 24 Канал.

Хто зіграє в 1/4 фіналу Ліги Європи

В 1/8 фіналу Бенфіка вибила з Ліги Європи Рейнджерс. Перша зустріч закінчилась бойовою нічиєю 2:2 у Португалії, а от у матчі-відповіді була зафіксована мінімальна перемога "орлів" 0:1. Єдиний та переможний гол у поєдинку забив Рафа Сілва на 66-й хвилині гри.

Бенфіка – єдиний португальський клуб, який пробився до чвертьфінального раунду Ліги Європи-2023/2024.